• ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
  • کد خبر: 8609
اللهیار صیادمنش

مهاجم جوان تیم فوتبال استقلال به خبرورزشی گفت: قطعاً رقبا امتیاز از دست می‌دهند و اگر قسمت باشد و خدا بخواهد حتماً قهرمان هم می‌شویم.

به گزارش ایران پژواک، اللهیار صیادمنش این روزها باز هم با بدبیاری مواجه شده و در شرایطی که از نظر بدنی مشکلی برای همراهی استقلال در مصاف با ماشین‌سازی نداشت، به دلیل سرماخوردگی شدید حتی با تیم تمرین نکرد. او از وضعیت خود و تیمش گفت. 

*کم‌کم همه فراموشت می‌کنند! کجایی؟
متأسفانه بد آوردم. فکر کنم آخرین بار که با خبرورزشی حرف زدم، تازه مصدوم شده بودم و گفتم قسمت من این‌گونه بوده است. 

* هنوز درگیر همسترینگ بودی؟
مقابل فولاد بود که از ناحیه همسترینگ دچار این مشکل شدم. اگر این کشیدگی یکی، دو سانت بیشتر بود شاید دچار پارگی می‌شدم و آن وقت دوران بازگشتم طولانی‌تر می‌شد. 

* اما به نظر می‌رسد دوران نقاهتت کمی بیشتر از حد معمول طول کشید؟
بله! قبل از سفر تیم امید به قطر وضعیتم خوب بود، چون زیر نظر دکتر نوروزی کار می‌کردم، اما وقتی با تیم (امید) به اردوی خارج رفتم آنجا تحت فشار تمرینات باز هم دچار مشکل شدم و در تماسی که کادر پزشکی تیم با من داشت، گفتند تمرین نکنم تا به تهران برگردم. از روزی که به تهران برگشتم، روزی سه جلسه به کلینیک می‌رفتم و اگر زحمات دکتر نوروزی، دکتر محمدی و کادر کلینیک نبود الان هنوز هم نمی‌توانستم تمرین کنم. 

* چرا دیروز تمرین نکردی؟
متأسفانه بدجور سرما خورده‌ام. 

* دلت برای تمرین و مسابقه تنگ نشده؟
البته که تنگ شده ولی به هر حال این هم قسمت من است. مهم این است که چه من باشم و چه نباشم استقلال نتایج خوب بگیرد که شکر خدا در این دو دیدار اخیر هم بردهای خوبی کسب کرده است. 

* بازی با الهلال و سپاهان را دیدی؟
در هر دو بازی بچه‌ها عالی بودند. اولی که در دوحه بود و بچه‌ها واقعاً مردانه جنگیدند و اینقدر خوب کار کردند که کسی باور نمی‌کرد الهلال تا این اندازه ناتوان به نظر برسد. در اصفهان هم یکی از بازی‌های خوب را از استقلال شاهد بودیم. یک فوتبال هیجان‌انگیز که ۹۸ دقیقه طول کشید و در نهایت با گل پاتوسی برد دلچسبی به دست آوردیم. 

* فکر می‌کنی با این روند استقلال بتواند قهرمان لیگ شود؟
به هر حال ما باید زحمت خودمان را بکشیم و حتی یک امتیاز هم از دست ندهیم. قطعاً رقبا امتیاز از دست می‌دهند و اگر قسمت باشد و خدا بخواهد حتماً قهرمان هم می‌شویم. 

* بازی با ماشین‌سازی را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
دیگر بازی آسانی نداریم. فکر می‌کنم همه اعضای تیم این را می‌دانند. این دیدار در تهران برگزار نمی‌شود امیدوارم هواداران تیم در این بازی استقلال را تنها نگذارند. آن‌ها در همه این روزها هم مرا تنها نگذاشتند و همواره در فضای مجازی به من روحیه می‌دادند. 

* شفر چطور؟
از او هم ممنونم که در این مدت خیلی کمکم کرد. هم از نظر روحی و هم پیگیری‌هایی که درباره مصدومیتم داشت. او بیش از هر کسی به فکر بازیکنانش است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی