رضا رحمانی

وزیر صنعت معدن و تجارت، در خصوص بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو، گفت: از نظر من تفاوت چندانی ندارد و هر تصمیمی که مراجع رسمی و قانونی بگیرند انجام خواهد شد.

به گزارش ایران پژواک، رضا رحمانی در خصوص بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو، گفت: از نظر من تفاوت چندانی ندارد و هر تصمیمی که مراجع رسمی و قانونی بگیرند انجام خواهد شد.

وی، در ادامه بیان داشت: مسئله بسیار مهم و حائز اهمیت در کشور افزایش اشتغال و رونق تولید است هرچه تولید بیشتر باشد عرضه نیز بیشتر خواهد شد.

 وزیر صنعت معدن و تجارت، در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که چرا قیمت گذاری توسط وزارت صمت انجام نمی‌شود گفت: بهتر است که بر مسائل مهم تمرکز کنیم در کل فرقی ندارد چه کسی قیمت گذاری می‌کند.

رحمانی، در ادامه در خصوص تامین شکر خام کارخانه قند ورامین گفت: در خصوص تامین مواد اولیه یا شکر خام مشکلی وجود ندارد، در اوایل سال وزارت جهاد با مشکلاتی مواجه بود که به طور کامل رفع شده است.

وی، افزود: واردات شکر خام بیش از نیاز سالانه بوده است، امسال برداشت ها در بعضی از استان‌ها مانند خوزستان نیز بسیار خوب بوده است و کارخانجات در حال تولید هستند.

 وزیر صنعت معدن و تجارت، در پایان در خصوص بیمه قالیبافان که باعث شده تعدادی بیکار شوند افزود: خوشبختانه در قانون بودجه این مساله مطرح و پیگیری شده ردیف بودجه قالیبافان به نحو محسوس و قابل توجهی نزدیک به حدود ۳ برابر افزایش پیدا کرده است.

رحمانی، در پایان گفت: با اجرایی شدن بودجه سال 98 سامانه بیمه قالیبافان بازگشایی خواهد شد.

انتهای پیام

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی