• ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
  • کد خبر: 9537
محمدرضا حسینی

امیر قلعه‌نویی به نظر می‌رسد مهمترین چهره نقل و انتقالات فصل را جذب کرده است.

به گزارش ایران پژواک، محمدرضا حسینی هافبک بازیساز و کلیدی ذوب آهن که در دو فصل اخیر با قلعه‌نویی و منصوریان بازی‌های درخشانی در این تیم داشته به سپاهان پیوسته است. 

این بازیکن را هم برانکو می خواست، هم مجیدی برای استقلال اما عدم تعیین تکلیف دو تیم سرخ آبی و بحران در تراکتورسازی به دلیل عدم تعیین مربی سبب شد تا تنها تیم دست به جیب لیگ‌ برای خرید بهترین بازیساز لیگ ، سپاهان باشد و او را جذب کند. قلعه نویی که چند یار فصل قبلش را که همیشه کنارش بودند،مازاد بر نیاز تشخیص داده، امسال به نظر می رسد با اضافه شدن دوباره تکسیرای پرتغالی و یک بدنساز خارجی قصد دارد بر اساس الگوی برانکویی ، تیمش را سبک و ۱۵ نفره ببندد تا اسیر حاشیه های بیرون ماندن گروهی از ترکیبش نشود.

حالا حسینی احتمالا جای مهرداد محمدی را در تیمش می گیرد که لژیونر شده و او هم این زمان را خواهد داشت که مالکیت توپ را در تیمش چند برابر کند. چیزی که نزدیک به یک دهه و در دوره کی روش خیلی در برنامه فوتبال ایران نبود.

حالا اما به نظر می رسد در عصرجدید فوتبال مان قلعه نویی می خواهد باز صاحب ابزارش باشد. خرید جدید او هافبکی کلاسیک در همان پستی است که از عصر علی پروین همیشه بهترین های فوتبال مان همان جا بودند. از شاهرخ بیانی تا خود قلعه نویی و علی کریمی و ده ها بازیکن دیگر. حالا باید دید قلعه نویی که از خواب و بی پولی رقبا استفاده کرده، توان تغییر در سبک بازی تیمش را دارد؟

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی