احد آزادی خواه

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است امسال تدبیری اتخاذ شود تا حکمی دائم برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته شود.

به گزارش ایران پژواک، حجت الاسلام احد آزادی خواه در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: مردم ابهامات زیادی درباره نحوه پرداخت یارانه ها دارند و از سوی دیگر یارانه جمع زیادی از مردم نیازمند کشور قطع شده است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه سیاست پرداخت یارانه این بود که حتماً نیازمندان یارانه دریافت کنند، لازم است این موضوع پیگیری شود تا یارانه به دست نیازمندان برسد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بازنشستگان به طور جدی پیگیر موضوع همسان سازی حقوق خود هستند که در بودجه سال آینده این موضوع مورد توجه دولت قرار گرفت و کمیسیون تلفیق هم به صورت ویژه به آن پرداخت.

آزادی خواه اظهار داشت: نمایندگان در صحن علنی مجلس هم پیشنهادات زیادی درباره موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان دارند و علاوه بر توجه به این موضوع در بودجه، لازم است امسال این موضوع به عنوان حکم دائم برای بازنشستگان در نظر گرفته شود.

انتهای پیام

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • ابوالقاسم داوطلب IR ۲۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
  0 0
  باسلام وتشکر ازبرادرعزیزحاج اقا..نماینده محترم مجلس شورای اگر این برنامه همسانسازی حقوق بازنشستگان کشوری و..به قانون دائمی تبدیل گردد یک عمر دعاگوی شما نماینگان انقلابی هستیم باتشکربرادر جانباز شما ابوالقاسم داوطلب
 • معلم باز نشسته IR ۱۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۴
  0 0
  متاسفانه بیشتر نمایندگان نمی دانند کشوری ولشکری کارمندان سابق هستند که۴۰سال با فقر ونداری دست وپنجه نرم کردند ولی بیشتر تامین اجتماعی ها تفریح بار بیمه رد کرده وامروز طلب کار هستند (البته زندگی حق همه است)

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی