شرک

اشتباه پزشکی یک تیم جراحی قیافه زن جوان را به شرک شخصیت کارتونی تبدیل کرد.

به گزارش ایران پژواک، اشتباه پزشکی تیم جراحی زیبایی یک زن را به هیولا تبدیل کرد.

بر اساس گفته قربانی، ماریلا 41 ساله وی زمانی که برای جراحی لیپوساکشن ناحیه شکمش به پزشک مراجعه کرد جراح متخصص با خیالی آسوده به او گفت که در یک روز جراحی اش را انجام می دهد و او می تواند با اندامی زیبا در مهمانی مورد نظرش شرکت کند.

وی پس از این که به اتاق عمل فرستاده و بیهوش شد بعد از ساعت ها که ساکشنش طول کشید با دردی در ناحیه بینی اش هوشیار شد.

ماریلا در ادامه افزود: با درد زیادی در ناحیه بینی ام به هوش آمدم و برایم جای تعجب داشت که پس از ساکشن، بینی ام درد می کرد و پانسمان شده بود اما بعد از این که خودم را قانع کردم که این شاید یکی از مراحل دوران نقاهت است دردش را تحمل کردم.

زن جوان در ادامه گفت: زمانی که پزشکم برای چکاپ به اتاق آمد موضوع را با او در میان گذاشتم اما جریانی که او برایم تعریف کرد موجب تعجب و وحشت من شد.

پزشک جراح به ماریلا گفت که به دلیل این که چربی شکمش حیف بود اگر دور انداخته می شد با عمل بینی نیمی از چربی را در داخل آن و نیمی دیگر را در اندام زنانه اش با جراحی تزریق کرد تا هم بینی زیبایی داشته باشد و هم بتواند لذت اندامی منحصر به فرد نسبت به قبل تجربه کند.

زن جوان پس از این که متوجه موضوع شد با دعوا و درگیری از پزشک خواست تا بینی اش را به او بازگرداند چون به شدت به آن علاقه دارد اما متاسفانه کار احمقانه پزشکش موجب شد تا چهره ای ترسناک با بینی شِرک ( کارکتر یک انیمیشن) داشته باشد.

ماریلا پس از شکایت از پزشک جراح و تیم پزشکی اش به اداره پلیس از ماموران خواست تا هرچه زود تر این مجرم دیوانه را دستگیر و محاکمه کنند.

در حال حاضر این پرونده مختومه اعلام نشده تا پس از تکمیل اطلاعات و دستگیری سایر پرسنل دادگاهشان در کشور پرو برگزار شود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

پربازدیدها

آخرین اخبار