پژمان منتظری

احتمالاً انتخاب پژمان منتظری فولاد است، اما اگر پژمان بخواهد بر اساس پیشنهاد مالی تیمش را انتخاب کند، قاعدتاً سپاهان و تراکتورسازی به جذب او نزدیک‌تر خواهند بود.

به گزارش خبرورزشی، پژمان منتظری از دوران اوجش فاصله دارد. او به اندازه جوانی‌اش نمی‌تواند بدود ولی حتی با این سن و سال، یک مهره دفاعی خوب به حساب می‌آید. منتظری دوست داشت در استقلال بماند و دوباره برای این باشگاه توپ بزند ولی مدیریت او را نخواست تا خداحافظی اش را اعلام کند. حالا برای همه این سؤال پیش آمده که پژمان قصد دارد به کدام شهر برود و برای کدام تیم توپ بزند؟ 

پژمان از باشگاه فولاد به استقلال رفت، بنابراین احتمال اینکه به فولاد بازگردد زیاد است. طرفداران خوزستانی به پیج این بازیکن رفته و از او خواسته‌اند تا به اهواز بازگردد و برای فولاد توپ بزند، اما یک مشکل در این بین وجود دارد؛ امیر قلعه‌نویی هم منتظری را می‌خواهد. این باشگاه اصفهانی حاضر است رقم قابل توجهی به منتظری پرداخت کند و او را به خدمت بگیرد. امیر قلعه‌نویی ظاهراً با این بازیکن مذاکراتی داشته است. از سوی دیگر باشگاه تراکتورسازی هم در تلاش است تا پژمان را جذب کند، چون مدافع خارجی خود را به طور قطعی رد کرده است. باید دید در نهایت پژمان سر از کدام تیم درمی‌آورد. اگر قلبی باشد که احتمالاً انتخاب او فولاد است، اما اگر پژمان بخواهد بر اساس پیشنهاد مالی تیمش را انتخاب کند، قاعدتاً سپاهان و تراکتورسازی به جذب او نزدیک‌تر خواهند بود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

پربازدیدها

آخرین اخبار