النصر

یک سایت عربستانی مدعی شد که النصر به جای پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا و جام جهانی باشگاهی صعود می‌کند.

به گزارش ایران پژواک به نقل از سعودی اسپورت، پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا توانست در ضربات پنالتی برابر النصر به پیروزی دست پیدا کند و راهی فینال شود.

باشگاه النصر عربستان بعد از بازی شکایتی را علیه پرسپولیس به AFC فرستاد و مدعی شد که نماینده ایران از بازیکنان جدید خود در لیگ قهرمانان آسیا در حالی استفاده کرده که توسط فیفا با پنجره بسته مواجه بوده است.

محمد الدویش، خبرنگار عربستانی دقایقی پیش در گفت و گویی که با سعودی اسپورت داشت مدعی شد که AFC به سود النصر رای خواهد داد و این باشگاه به جای پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد.

او همچنین در توییتی نوشت: ممنوعیت باشگاه پرسپولیس از جذب بازیکنان جدید از ۱۲ سپتامبر آغاز شد. این تصمیم فیفا بعد از آن اتفاق افتاد که باشگاه پرسپولیس نتوانست بدهی های خود را به طلبکاران پرداخت کند و به همین خاطر با پنجره بسته مواجه شد. حتی فدراسیون فوتبال ایران هم تصمیم فیفا را عملی کرد و اجازه نداد هیچ خرید جدیدی از پرسپولیس ثبت شود.

قرار است کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا ظرف ۴۸ ساعت پیش رو به شکایت النصر پاسخ دهد و تصمیم نهایی را بگیرد.

ادعای خبرنگار و سایت عربستانی در حالی است که بسیاری از حقوقدان‌ها در ایران و همچنین وکیل برانکو تاکید کرده‌اند که پرسپولیس مرتکب تخلفی نشده و قبل از ۱۲ سپتامبر قرارداد بازیکنان جدید را به ثبت رسانده و به همین خاطر شکایت النصر رد خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی