علیرضا اکبرپور

علیرضا اکبرپور به صحبت‌های ابراهیم شکوری واکنش نشان داد و گفت: خدا را شکر که استقلال پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیاست و این را خودشان هم می‌دانند اما نمی‌دانم چطور می‌توانند کُری بخوانند.

به گزارش ایران پژواک، علیرضا اکبرپور، پیشکسوت باشگاه استقلال درباره صحبت‌های ابراهیم شکوری در برنامه فوتبال برتر گفت: وقتی شکوری در یک برنامه تلویزیونی برای استقلال این قدر کُری می‌خواند مشخص است که چقدر در فدراسیون در زمانی که دبیرکل بود علیه استقلال بوده و کار کرده است. واقعا چه کسانی در ارکان ورزش ما بوده و هستند که علیه استقلال هستند و به ضرر ما کار می‌کنند.

اکبرپور در ادامه افزود: آن زمان که ما فینال آسیا بازی می‌کردیم، این ها کجا بودند؟ تازه آن موقع نه امکانات بود و نه پولی. بازی‌ها هم به مراتب خیلی سخت‌تر بود. خدا را شکر که استقلال پرافتخار ترین تیم ایرانی در آسیاست و این را خودشان هم می‌دانند اما نمی‌دانم چطور می‌توانند کُری بخوانند.

وی در ارتباط با زمین‌های تمرین گفت: زمان ما آن قدر زمین‌های تمرین‌مان بد بود که اگر فوتبالیست‌های الان در آن بازی می‌کردند مدام پای‌شان پیچ می‌خورد و مصدوم می‌شدند. اما الان امکانات بازیکنان خیلی بیشتر شده است.

اکبرپور در خصوص استفاده از var در فوتبال ایران گفت: فکر کنم یکی از نیازهای اصلی فوتبال ما استفاده از VAR باشد. اگر این اتفاق بیافتد حق خیلی تیم‌ها ضایع نمی‌شود همان طور که در بازی پرسپولیس دیدیم که استفاده از این امکانات باعث تصمیمات درست‌تر داور شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی