برانکو

دروازه‌بان اسبق پرسپولیس نسبت به حضور رادوشوویچ روی نیمکت سرخ‌ها از برانکو عصبانی است.

به گزارش ایران پژواک، علیرضا بیرانوند پس از بازی های تیم ملی در جام جهانی، دو روز دیرتر به تمرین سرخپوشان اضافه شد تا برانکو او را تنبیه انضباطی کند و در دو بازی اول سرخ ها شماره یک تیم ملی را نیمکت نشین کرد.

وحید قلیچ پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس که برای سال‌ها، دروازه بان اول این تیم و سپس مربی سرخپوشان بود، در مورد نیمکت نشینی بوژیدار رادوشویچ و بازگشت علیرضا بیرانوند به دروازه پرسپولیس گفت: «من نمی دانم چه کسی مشغول حمایت از بیرانوند است و چرا برانکو تا این حد، به این بازیکن بال و پر می دهد! دلم واقعا برای بوژیدار رادوشویچ سوخت. بنده خدا دو بازی خیلی خوب انجام داد اما در نهایت او را کنار گذاشتند تا به بیرانوند بازی برسد. آقای برانکو! رادوشویچ گناه کرده بود که دو بازی عالی در پرسپولیس انجام داد؟»

قلیچ که مدت هاست به مهم ترین منتقد بیرانوند بدل شده، ادامه داد: «من با بیرانوند پدرکشتگی ندارم! حرفم این است که وقتی یک دروازه بان اشتباهی مرتکب نشده، چرا باید نیمکت نشین شود؟ برانکو اگر می خواست به بیرانوند بازی بدهد، باید از اولین دیدار فصل این کار را می کرد چون یک ماه از جام جهانی گذشته بود و بیرانوند هم خستگی نداشت. اگر می خواست رادوشویچ را نیمکت نشین کند، باید منتظر می ماند تا این دروازه بان اشتباهی مرتکب شود. نه زمان بازی دادن به رادوشویچ مناسب بود و نه نیمکت نشین کردن این بازیکن.» او گفت: «بیرانوند زیاد از حد خودش را گم کرده است. من چند روز قبل مصاحبه ای از کریم باقری خواندم که او هم از رفتارهای بیرانوند ناراحت شده بود. مگر چه اتفاقی افتاده که این بازیکن خودش را برای دیگران می گیرد؟ یک روز ما هم دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس بودیم، کجا این همه ناز و ادا داشتیم!»

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی