حقوق

نماینده کارفرمایان درباره جلسه روز گذشته شورای‌عالی کار گفت: جلسه خاصی نبود و بحثی در خصوص اصلاح دستمزد هم نشد، این‌که نماینده کارگران اعلام کرده بود حق مسکن افزایش پیدا می‌کند، ما اطلاعی نداریم.

به گزارش ایران‌پژواک، روز گذشته جلسه‌ای با حضور اعضای شورای‌عالی کار در وزارت کار برگزار شد و اخبار دریافتی بیانگر این بود که قرار است برخی آیتم‌های مزد ۱۴۰۳ مجدداً‌ مورد بررسی قرار گیرد و احتمال افزایش حق مسکن کارگران وجود دارد.

تشکیل این جلسه به‌دلیل نارضایتی نمایندگان کارگری بود و مقرر بود شورای‌عالی کار با حضور گروه‌های سه‌جانبه تشکیل جلسه دهد و احتمال تجدیدنظر دربرخی آیتم‌های مزدی ۱۴۰۳ وجود داشت.

در حالی علی باقری، نماینده کارگران در شورای‌عالی کار درباره این جلسه گفته بود که موضوع در خصوص افزایش حق مسکن کارگران است اما علی‌اصغر آهنی‌ها، نماینده کارفرمایان بعد از پایان جلسه می‌گوید: جلسه خاصی امروز نداشتیم و بحثی در خصوص اصلاح دستمزد هم نشد، این‌که نماینده کارگران اعلام کرده بود حق مسکن افزایش پیدا می‌کند، ما اطلاعی نداریم.

از بین اعضای کارگری شورای‌عالی کار برخی در جلسه حضور نداشتند, و موضوع افزایش حق مسکن هم در جلسه روز گذشته مطرح نشده است و جلسه بدون خروجی مثبت برای کارگران پایان یافته است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی