• ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۳
  • کد خبر: 6772
شفر

سرمربی تیم استقلال گفت: می‌دانم هواداران از ما حمایت می‌کنند و متوجه هستند که باید به بازیکنان جوان فرصت اشتباه بدهیم.

به گزارش ایران پژواک، وینفرد شفر سرمربی استقلال پس از شکست در بازی دوستانه در اردوی رومانی گفت:‌ حدود ۷۰ دقیقه بازی خوبی از خودمان به نمایش گذاشتیم، آمادگی جسمانی بازیکنان در سطح خوبی بودو فوتبال خوبی ارائه دادیم اما مسئله‌ای که داشتیم و باید رویش بیشتر کار کنیم و یاد بگیریم این است که پاس‌های آخر را محکم بدهیم و ضربات آخر که منجر به گل می‌شود را محکم و دقیق بزنیم.

وی افزود: علاقه و شوق خوبی در تیم ما در این بازی موج می‌زد و شرایط آمادگی جسمانی بچه‌ها خوب به نظر می‌آید. بازیکنان مثل علی کریمی، مرتضی آقاخان و بقیه و به خصوص در چپ و راست خوب بازی کردند.

شفر گفت: می‌خواهیم یک تیم خوب درست کنیم تا نیم‌فصل دوم را با شرایط بهتری آغاز کنیم و پس از پایان اردو وقتی به تهران برمی‌گردیم همین آمادگی را داشته باشیم. البته ما می‌دانیم که یکسری مشکلات داریم اما با وجود این مشکلات از نوع بازی امروز خوشحالم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر استفاده از بازیکنان جوان در نیمه دوم گفت:  در شش ماه اول سال هم همین برنامه را داشتیم. می‌خواهیم یک استقلال جدید بسازیم و می‌دانم هواداران از ما حمایت می‌کنند و متوجه هستند که باید به بازیکنان جوان فرصت اشتباه بدهیم تا آبدیده شوند و تیم بهتری بسازیم. حتماً هواداران از ما حمایت خواهند کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی