ترانه

اکران مردمی فیلم متفاوت «ترانه» با موضوع مدلینگ برگزار شد. الهه حصاری، امیررضا دلاوری، نازنین فراهانی و دیگر بازیگران و عوامل فیلم در این مراسم حضور داشتند.

به گزارش ایران پژواک، اولین اکران مردمی فیلم سینمایی «ترانه» با حضور جمعی از چهره‌های سیاسی و سینمایی همراه با عوامل فیلم، شب گذشته (چهارشنبه ۳ بهمن ) در دو سانس پیاپی در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

در اولین اکران مردمی این فیلم، الهه حصاری، امیررضا دلاوری، نازنین فراهانی، مریم معصومی، نسیم مسلمی، ایران مسعودی، حدیث مدنی، مهناز کرباسچیان، حسن ولی‌خانی و آیدا تبیانیان (بازیگران فیلم) همراه با مهدی صاحبی، کارگردان و محمدتقی انصاری، تهیه‌کننده «ترانه» با مخاطبان به تماشای فیلم نشستند.

علاوه بر بازیگران «ترانه»، داریوش یاری، شهرام حقیقت‌دوست، آوا دارویت و سپیده خداوردی نیز از هنرمندانی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

همچنین سید محمد حسینی (وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی)، احمد امیرآبادی فراهانی (عضو هیئت رئیسه مجلس)، عدل هاشمی‌پور (نماینده مجلس)، احمد انارکی محمدی (نماینده مجلس)، سید فرزاد نجات‌نیا (دستیار ویژه وزیر ارتباطات)، سید محمدرحیم فاضلی‌نژاد (مدیرکل بهزیستی استان تهران)، حمیدرضا تحصیلی (معاون شهردار تهران) و حسین دهباشی از جمله چهره‌های سیاسی حاضر در اکران مردمی فیلم سینمایی «ترانه» بودند.

«ترانه» با موضوع مدلینگ و فشن، روایتگر زندگی پر فراز و نشیب دختر دانشجویی است که کانون از هم پاشیده خانواده‌اش او را مجبور کرده برای تامین هزینه‌های زندگی، فعالیت در یک شرکت مدلینگ غیر رسمی را انتخاب کند و در این مسیر ماجراهای مختلفی برای او و همکلاس‌هایش رخ می‌دهد.

الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیررضا دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی‌پور، حدیث مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا شاکری و ریحانه محمدنژاد بازیگران «ترانه» هستند که اکرانش از ۳ بهمن ماه در سرگروه کورش آغاز شده است.

مهدی صباغ‌زاده مشاور کارگردان و حسن بیرانوند سرمایه‌گذار «ترانه» هستند و شرکت پخش «نیمروز فیلم» پخش این فیلم را بر عهده دارد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی