• ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
  • کد خبر: 8727
پرسپولیس

سرخپوشان پایتخت به خاطر شکست مقابل الاهلی عربستان، کار صعود خود به مراحل بعدی را به اما و اگر واگذار کردند.

به گزارش ایران پژواک، پرسپولیسی‌ها تا به حال ۴ دیدار در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ برگزار کردند که در دو دیدار خارج از خانه برابر الاهلی عربستان و السد قطر، تن به شکست دادند و تنها با یک برد و یک مساوی و کسب ۴ امتیاز، در مکان چهارم جدول قرار دارند.

با این حال، سرخپوشان هنوز شانس بزرگی برای صعود به دور بعدی پیش روی خود می‌بینند. در واقع کلید صعود هنوز در دست پرسپولیس است. آن‌ها در صورتی که در دو دیدار آینده برابر پاختاکور ازبکستان و السد قطر به برتری برسند، به صورت قطعی از گروه خود به دور بعدی صعود خواهند کرد.

پرسپولیس با دو برد دیگر صاحب ۱۰ امتیاز می‌شود و می‌تواند همراه با یکی از تیم‌های دیگر به خصوص السد قطر یا الاهلی عربستان به دور بعدی وارد شود. اگر حتی یک تساوی برای این تیم رقم بخورد، شرایط صعود سخت و شاید غیرممکن می‌شود و این به خاطر قبول شکست در دو دیدار قبلی است.

سرخپوشان راه سختی را پیش روی خود می‌بینند، اما اگر واقعا دل شان می‌خواهد به دور بعدی برسند، باید پاختاکور را در ازبکستان و سپس السد قطر را در ورزشگاه آزادی شکست بدهند. غیر از این، شانس صعود پرسپولیس بسیار کمرنگ و تابع یکسری معادلات پیچیده ریاضی می‌شود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی