• ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰
  • کد خبر: 9223
شجاع خلیل زاده

جمعه شب گذشته و یک روز پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، دوستان شجاع خلیل زاده تصمیم گرفتند جشن تولدی برای این مدافع متعصب و گلزن پرسپولیس برگزار کنند.

به گزارش ایران پژواک، جشن تولد شجاع خلیل زاده با پیشنهاد مسعود عبدی، دوست صمیمی شجاع خلیل زاده و برخی بازیکنان پرسپولیس در هتل اسپیناس برگزار شد.
اگر کنجکاوید که بدانید در این جشن تولد چه گذشت، تا انتهای این گزارش ما را همراهی کنید.

پرسپولیسی‌ها همراه ملی‌پوش ووشو
به دعوت عبدی، شجاع خلیل‌زاده، کمال کامیابی‌نیا و خانواده، حسین ماهینی و خانواده، سروش رفیعی، سیامک نعمتی، احسان علوان‌زاده، سیامک کوهنورد و سهیلا منصوریان (ملی‌پوش ووشو) به هتل اسپیناس دعوت شدند. 

اول افطاری و شام
تدارکی که از سوی میزبان دیده شده بود قرار بر این شد اول افطار و شام صرف شود. مهمانان بدون آن‌که بدانند ماجرا از چه قرار است به تصور یک مهمانی افطاری به هتل اسپیناس رفته بودند غافل از اینکه... 

محسن ابراهیم زاده هم آمد
محسن ابراهیم زاده خواننده موسیقی پاپ که یک پرسپولیسی دوآتشه محسوب می‌شود هم به اتفاق رضا کرد، به جمع مدعوین اضافه شدند. بازیکنان پرسپولیس حسابی ابراهیم زاده و مدیر برنامه‌هایش را تحویل گرفتند.

بفرمایید سالن مجاور!
از همه مهمانان خواسته شد که به سالن مجاور بروند و البته دوستان به بهانه‌ای شجاع خلیل زاده را نگه داشتند که آخرین نفر وارد سالن بغلی شود! مدعوین وارد سالن که شدند کیک تولد را دیده و متوجه داستان شدند و... 

تولد... تولد... تولدت مبارک!
شجاع خلیل زاده دقایقی بعد با مشایعت دوستان وارد سالن شد که پرسپولیسی‌ها و مهمانان دسته‌جمعی سرود «تولد... تولد... تولدت مبارک!» را سردادند. شجاع که با کت و شلوار آمده بود حسابی سورپرایز شد!

این یکی باید کیک‌مالی شود
این یکی باید کیک‌مالی شود! این حرف را یکی از بازیکنان پرسپولیس زد و محسن ابراهیم زاده هم گفت: «من برنامه داشتم، اما نصفه و نیمه ول کردم و آمدم اینجا که فقط شجاع را کیک‌مالی کنم!» 
خلیل زاده همیشه بازیکنان پرسپولیس و دوستان صمیمی اش را در جشن تولد کیک‌مالی می‌کند و به همین خاطر همه دوستانش می‌خواستند حسابی انتقام کیک‌مالی شدن را از مدافع شماره ۳ بگیرند!

اجازه بدهید کتم را دربیاورم!
«مخلص همه شما هستم، اما اجازه بدهید کتم را دربیاورم و بعد در خدمت همه شما هستم».
شجاع خلیل زاده وقتی دید همه دنبال انتقام گیری هستند کت پلوخوری اش را درآورد و بعد بدون معطلی همه را غافلگیر کرد. شجاع خودش با سر شیرجه زد توی کیک، اما باز هم محسن ابراهیم زاده و دوستان کوتاه نیامده و بیشتر او را داخل کیک کردند و هر کس هم رسید مدافع پرسپولیس را کیک‌مالی کرد. 

ابراهیم‌زاده: کیک‌مالی کردن شجاع، حلال حلال است!
محسن ابراهیم زاده هم دل پری از کیک‌مالی کردن شجاع خلیل زاده داشت و سعی کرد بیشتر از بقیه مدافع گلزن پرسپولیس را کیک‌مالی کند. خواننده سرشناس پاپ کشورمان پس از آن که حسابی دق دلی اش را سر خلیل زاده خالی کرد، گفت: «کیک‌مالی کردن این شجاع خلیل زاده حلال حلال است. نمی‌دانید در جشن تولدم چطور من را کیک‌مالی کرد!»

من را کشتید که!
«بابا ناسلامتی ما قهرمان لیگ شدیم. این چه بلایی است که سر قهرمان آوردید؟ من را کشتید که...!» شجاع خلیل زاده این جملات را با خنده و شوخی خطاب به دوستانش می‌زد و بقیه هم می‌خندیدند. 

عکس یادگاری با گارد ووشو!
از آنجایی که این مراسم یک مهمان ووشوکار داشت، بنابراین عکس یادگاری پایان جشن تولد هم «رزمی» شد. سهیلا منصوریان، یکی از خواهران پرافتخار منصوریان در ووشو وسط ایستاد و سایر افراد هم دو طرف او ایستاده و با گارد ووشو عکس یادگاری انداختند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی