• ۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
  • کد خبر: 9981
پیمان رجبی

پیمان رجبی، قهرمان بوشهری دوومیدانی ایران و همسر لیلا قهرمان مدالیست پرتاب وزنه آسیا در کنار کریم باقری پرسپولیسی‌ها را تمرین بدن‌سازی می‌دهد.

به گزارش ایران پژواک، کریم باقری دو سه روز پس از آغاز تمرینات بدنسازی قرمزها در نبود مارکو دستیار موفق برانکو، برای پایان دادن به تمرینات با توپ و افزایش توان بازیکنان به سراغ یک بدنساز نامی رفته است. رفیق صمیمی حسین ماهینی که همراه با همسر اهل کشور بلاروسش از سرشناس ترین‌های دو دهه اخیر دوومیدانی ایرتن هستند.

او و لیلا رجبی در چند ساله اخیر و با پایان دوره قهرمانی‌شان در تیم ملی شروع به کار فیتنس و بدنسازی حرفه ای در باشگاه‌های معروف تهران کردند و ویدئوهای باورنکردنی از تمرینات سخت و فشرده شان در صفحات اجتماعی منتشر می کنند.

البته آن تمرینات احتمالا برای بالا بردن حجم عضلانی به حالتی که امروز پیمان را شبیه آرنولد کرده، اثر داشته اند اما آیا آن فشار برای بازیکنان فوتبال موثر است یا پیمان چنین تمریناتی در نبود سرمربی به قرمزها می دهد، پرسشی است که او و کریم باقری و خود پرسپولیسی‌ها که فعلا تا آمدن مربی جدید، دورهمی تمرین می کنند، پاسخش را بهتر می دانند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی