پرسپولیس

از بین 7 بازیکن تازه‌وارد پرسپولیس احتمالا چهار نفر در ترکیب اصلی بازی با سپیدرود به میدان خواهند رفت.

به گزارش ایران پژواک، این هم از بدشانسی برانکو است که بعد از یک سال محرومیت نقل و انتقالاتی و کمبود بازیکن، در نخستین دیدار بعد از پایان این محرومیت هم با مشکلاتی از جنس یک سال گذشته دست به گریبان خواهد بود.

چهار بازیکن پرسپولیس در تیم‌های ملی ایران و عراق درگیر جام ملت‌های آسیا بوده‌اند که البته بشار رسن یکشنبه برمی‌گردد اما با صعود تیم‌ملی به نیمه‌نهایی، پروفسور نمی‌تواند از بیرانوند، نوراللهی و ترابی استفاده کند. از طرفی محرومیت کمال کامیابی‌نیا از بازی با سپیدرود و مصدومیت محسن ربیع‌خواه باعث شده پرسپولیس بدون شش بازیکن خود برای دیدار حساس و سرنوشت‌ساز برابر سپیدرود در جام حذفی آماده شود.

در این شرایط و در نگاه اول این‌طور به نظر می‌رسد که پرسپولیس احتمالا با ترکیب بوژیدار رادوشویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، شایان مصلح، مهدی شیری، سیامک نعمتی، مهدی شریفی، سروش رفیعی، امید عالیشاه، ماریو بودیمیر و علی علیپور به مصاف حریف خواهد رفت. البته برانکو در بازی‌های دوستانه اخیر از امید عالیشاه به عنوان مهاجم دوم تیمش استفاده کرده و نفراتی مثل بودیمیر، محمدامین اسدی و سعید کریمی با توجه به ناآمادگی یا جوانی‌شان به عنوان مهره جایگزین وارد میدان شده‌اند.

در واقع اگر قرار باشد عالیشاه را همچنان در خط حمله ببینیم، پرسپولیس نیاز به یک هافبک کناری دارد که در این صورت شانس بازی کردن سعید حسین‌پور در ترکیب اصلی زیاد خواهد شد. هر چند این بازیکن به دلیل حضور در اردوی تیم امید ایران تمرینات بدنسازی سخت پرسپولیس در اردوی قطر را از دست داده است و باید دید شرایط مناسبی برای بازی کردن دارد یا نه.

از سوی دیگر اگر قرار بر استفاده از شایان مصلح در پست هافبک دفاعی باشد، برانکو می‌تواند سیامک نعمتی را به عنوان هافبک چپ بازی بدهد و آنوقت نادری هم جایگزین مصلح در دفاع چپ خواهد شد. در این شرایط مهدی شیری، مهدی شریفی، محمد نادری و سروش رفیعی چهار بازیکن تازه‌وارد پرسپولیس در ترکیب اصلی این تیم به میدان خواهند رفت و بودیمیر و کریمی هم روی نیمکت می‌نشینند.

در واقع می‌توان گفت پرسپولیس مقابل سپیدرود با رادوشویچ درون دروازه، سیدجلال و شجاع در دفاع میانی، نادری و شیری در دفاع چپ و راست، مصلح در هافبک دفاعی، شریفی در هافبک راست، نعمتی در هافبک چپ، رفیعی در پست هافبک تهاجمی و زوج علیپور - عالیشاه در خط حمله بازی خواهند کرد که البته باید ببینیم تصمیم نهایی برانکو چه خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی