• ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۱
  • کد خبر: 8886
لیکنز

سرمربی تراکتورسازی مدعی شد تیمش در دیدار مقابل پرسپولیس خوب و باقدرت عمل کرده و از این مسابقه به عنوان یک تابلو زیبا از سرخپوشان تبریزی یاد کرد.

به گزارش ایران پژواک، جرج لیکنز پس از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: فکر می‌کنم تراکتورسازی امروز در تمام طول مسابقه، بازی خوب و باقدرتی انجام داد. همچنین به هواداران‌مان به خاطر حمایت پرشوری که داشتند تبریک می‌گویم و از آن‌ها تشکر می‌کنم. ما در ادامه راه به آن‌ها نیاز داریم. پرسپولیس هم تیمی است که بالانس خوبی دارد و یکی از تیم‌های خوب لیگ به شما می‌رود.

اخباری ما را به بازی بازگرداند، به او تبریک می‌گویم
وی افزود: ما تلاش کردیم تیم‌مان را به سمت بالا هدایت و موقعیت‌هایی ایجاد کنیم، اما پرسپولیس برای ضدحمله برنامه‌ریزی داشت. ما در این بازی موقعیت‌هایی داشتیم و به نظرم لایق پیروزی هم بودیم. با این حال فکر می‌کنم نباید گل می‌خوردیم. باید به محمدرضا اخباری تبریک بگویم که روز خوبی داشت. او با بدشانسی یک گل خورد، اما بعد از آن چند موقعیت خوب را دفع کرد و در یک صحنه هم ما را به بازی برگرداند تا توانستیم گل خورده را جبران کنیم. از طرفی فکر می‌کنم که ما لیاقت این یک امتیاز را داشتیم و شاید حتی اگر ساسان انصاری آن موقعیت را تبدیل به گل کرده بود، می‌توانستیم برنده این بازی باشیم و با سه امتیاز از زمین خارج شویم.

باید به بازیکنانم بابت بازی خوب‌شان تبریک بگویم
این مربی بلژیکی همچنین خاطر نشان کرد: ما در این بازی، نمایش خوبی داشتیم و در ترکیب هم سعی کردیم، به آزادی فرصت بازی بدهیم. نقی‌زاده هم به جای ایمانی به بازی آمد، چون ایمانی یک کارت زرد گرفته بود و امکان داشت باز هم کارت بگیرد. به همین دلیل به او استراحت دادیم و تعویضش کردیم. باید به بازیکنانم بابت بازی خوب‌شان تبریک بگویم. همچنین به آقای برانکو به خاطر عملکرد خوبی که در باشگاه پرسپولیس داشته، تبریک می‌گویم.

ممکن بود ایمانی اسیر احساسات شود و کارت دیگری بگیرد
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد علت تعویض ایمانی و در واکنش به اینکه این تعویض تاکتیکی نبوده است، گفت: شما می‌دانید که این تعویض از طرف من تاکتیکی بود. وقتی شما یک بازی به این بزرگی دارید و بازیکن شما کارت زرد دارد، ممکن است اسیر احساسات شود و کارت دیگری بگیرد و محروم شود. به همین دلیل با تعویضی تاکتیکی او را تغییر دادیم.

بازیکنانم در بازی امروز کار بزرگی انجام دادند
لیکنز در واکنش به صحبت خبرنگاری مبنی بر اینکه اینکه برخلاف نظر او تراکتورسازی بازی خوبی انجام داد و به خودش در چهار بازی اخیر چه نمره‌ای می‌دهد، گفت: ما بازی بزرگی را انجام دادیم. چه در داخل و چه خارج از زمین، این بازی حواشی خودش را داشت. شما می‌توانید به ما نمره خودتان را بدهید، اما من می‌گویم که بازیکنانم در بازی امروز کار بزرگی انجام دادند و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. همان‌طور که دیدید، بیرانوند دروازه‌بان آن‌ها چه عملکردی داشت و نشان داد که دروازه‌بانی در سطح بالاست. او توانست واکنش‌های خوبی داشته باشد و علاوه بر واکنش‌های خوب، وقت بازی را هم به خوبی و حرفه‌ای گرفت تا نشان دهد یک دروازه‌بان حرفه‌ای است.

وی در واکنش به اینکه چه نمره‌ای به خودش می‌دهد، اظهار داشت: من نمی‌توانم پاسخ این سؤال را بدهم. ما باید این را در تیم خودمان بررسی کنیم. آنالیزی که انجام دادیم و بازی‌های ما را در گذشته همه دیدند و من نمی‌توانم به خودمان نمره بدهیم.

بازی مقابل پرسپولیس یک تابلو بسیار زیبا از تیم ما بود
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره اینکه طبق اشاره خودش علیرضا بیرانوند وقت زیادی را گرفت که در ورزشگاه نیز جو منفی به راه انداخت و با توجه به اینکه سه کاپیتان تیم ملی در ترکیب تیمش حضور دارند بهتر نیست آن‌ها اتلاف وقت را به داور گوشزد کنند، گفت: ممنون که این سؤال را پرسیدید. همیشه به بازیکنانم گفته‌ام که سعی کنند کارت زرد یا قرمز بچه‌گانه نگیرند. باید از اشکان دژاگه تشکر کنم که بازی خیلی خوبی انجام داد و بسیار توان گذاشت، اما از طرفی او به دلیل کارتی که داشت، محدودیت‌هایی داشته است. از طرفی به بازیکنانم همیشه گفته‌ام که بهتر است کارت بچه‌گانه نکنند. همین‌طور باید بگویم کار دروازه‌بان پرسپولیس حرفه‌ای بود و او قصد داشت با وقت تلف کردن بازیکنان ما را عصبانی کند تا آن‌ها کارت بگیرند. با این حال این بازی هم یک تابلو بسیار زیبا از تیم ما بود که نشان دادیم چگونه عمل کردیم و چه رفتاری از خودمان نشان دادیم. همان‌طور که می‌بینید اکنون من در نشست خبری هستم، اما سرمربی تیم حریف در نشست خبری حضور ندارد.

انگیزه و جنگندگی بازی امروز را شاید مقابل سپیدرود نداشتیم
لیکنز در واکنش به علت تعویض اکبر ایمانی و اینکه اگر تراکتورسازی گل تساوی را نمی‌زد شرایط چگونه بود، خاطرنشان کرد: در مورد اینکه چرا اکبر ایمانی را در نیمه دوم تعویض کردم، توضیح دادم. اگر دوست داشتید که او کارت زرد دوم را می‌گرفت، ما ۱۰ نفره می‌شدیم و بازی را واگذار می‌کردیم، من حرفی ندارم! اینکه بازیکنی از تعویضش خوشحال شود، طبیعی نیست! کدام بازیکن از تعویض خوشحال می‌شود؟ این تفکر که بازیکن از تعویض ناراحت می‌شود، نشان از تیمی با روحیه برنده است که بازیکنان می‌خواهند برای برد تلاش کنند. این تفکر، انگیزه و جنگندگی را شاید در بازی با سپیدرود نداشتیم.

از روندی که بازیکنانم داشتند و از نمایش آنها، راضی‌ام
وی در خصوص اینکه آیا تیمش می‌تواند سهمیه آسیا را بگیرد، اظهار داشت: این همه هواداران برای چه به اینجا آمده بودند یا ما این عملکرد را برای چه انجام دادیم؟ قطعاً امیدواریم، اما باید ببینیم که نتایج حریفان ما چگونه است و خودمان چه نتایجی می‌گیریم. با این حال از روندی که بازیکنانم داشتند و از نمایش آنها، راضی‌ام.

باید روحیه را به بازیکنانم تزریق کنیم
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به سؤالی که بازیکنان این تیم قهرمانی را از دست داده‌اند و سهمیه را هم از دست خواهند داد و چرا برای تیمش روانشناس نمی‌آورد تا بازیکنانش انگیزه بیشتری داشته باشند، گفت: واقعاً نیازی نمی‌دانم که پاسخ شما را بدهم، چون بازیکنانم انگیزه خود را در زمین نشان دادند. آن‌ها در بازی مقابل ذوب‌آهن هم تلاش زیادی کردند و انگیزه‌شان را در بازی هم نشان دادند. اگر امروز سه گل می‌زدیم همه تعریف می‌کردند، اما اکنون این‌طور نیست. زمان‌هایی هم که مثل بازی با ذوب‌آهن نمایش خوبی داشتیم، نتیجه را از دست دادیم. با این حال باید روحیه را به بازیکنانم تزریق کنیم تا در ادامه راه هم نتیجه بگیریم.

بازیکنان من انگیزه لازم را داشتند
لیکنز در واکنش به صحبت‌های خبرنگاری که گفت، از انگیزه داشتن او بسیار خوشحال است و کاش این انگیزه در ساق پای بازیکنان هم باشد، چون آن‌ها انگیزه ندارند، خاطرنشان کرد: بازیکنان من انگیزه لازم را داشتند و با این صحبت شما موافق نیستم که آن‌ها بی‌انگیزه بودند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

پربازدیدها

آخرین اخبار داخلی